Częstochowa, al. NMP 34, Biuro 226

Dane kontaktowe

MNT Sp. z o.o.
Adres siedziby: 42-202, ul. Krakowska 45/26, Częstochowa
Biuro: 42-202, Aleja Najświętszej Maryi Panny 34, Częstochowa, Polska

E-mail: biuro@mnt-work.com

NIP: 9492204491
KRS: 593590
REGON: 363308350

Yuriy Kuzmin
Prezes Zarządu
  Tel: +48 884 000 404
E-mail: prezes@mnt-work.com

Dmytro Baziun
Dyrektor administracinuy
  Tel: +48 796 499 486
E-mail: d.baziun@mnt-work.com



Dział Rozwoju

Anton Archipenko
Doradca Zarządu
  Tel: +48 733 491 321
E-mail: a.archipenko@mnt-work.com
Waldemar Cwalina
Dyrektor ds. Rozwoju
  Tel: +48 796 141 785
E-mail: w.cwalina@mnt-work.com

Dział rekrutacji i koordynacji

Oksana Khora
Dyrektor działu Rekrutacji I koordynacji
  Tel: +48 535 765 712
E-mail: o.khora@mnt-work.com
Alina Horoszko
Manager
  Tel: +48 577 516 906
E-mail: a.horoszko@mnt-work.com

Dział prawny

Zofia Wojtysiak-Kowalik
Prawnik
E-mail: prawnik@mnt-work.com
Powered by MNT-Work. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów. Mapa strony
Zamknij