Częstochowa, al. NMP 34, Biuro 226

Kariera

Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy w agencji zatrudnienia

Miejsce pracy: Częstochowa
województwo: śląskie

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego Agencji Pracy Tymczasowej do oddziału w Częstochowie.
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów, którzy planują zatrudnienie pracownika lub zlecenie rekrutacji pracownika oraz koordynację pomiędzy klientem a właściwym pracownikiem agencji.
Od kandydata oczekujemy:
- Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
- Skuteczności w pracy,
- Wykształcenia min. średniego,
- Obsługi programów biurowych, w szczególności pakietu Office,
- Prawa jazdy kat. B,
- Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole.
Ze swojej strony oferujemy:

• stałe zatrudnienie;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• pracę w biurze w centrum Częstochowy ;
• pracę w systemie jednozmianowym, wolne weekendy;
• pracę w młodym zespole w miłej atmosferze;
• możliwość rozwoju zawodowego;

Copywriter

W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Pracy Tymczasowej MNT Sp. z o.o. - poszukujemy osób, które zasilą szeregi zespołu na stanowisku

Copywriter

Jeśli:
• Posiadasz doświadczenie w tworzeniu opisów i kreatywnych tekstów;
• Potrafisz sprawnie redagować tekst i charakteryzuje Cię tzw. lekkie pióro,
• A zasady działania marketingu w sieci są dla Ciebie proste;

Będziesz idealnym kandydatem na to stanowisko!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

• redagowanie treści;
• tworzenie opisów i tekstów reklamowych;
• działania w zakresie marketingu w sieci.

Pracownik call center

Pracownik call center / Pracownik telefonicznej obsługi klienta

Zakres obowiązków:
- telefoniczna obsługa klienta
- umawianie spotkań
- Informowanie o usługach i cenniku
- realizacja celów zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami ilości, jakości oraz efektywności

Wymagania:
- min. wykształcenie średnie
- wysoka kultura osobista
- podstawowa obsługa komputera
- umiejętność szybkiego pisania
- poprawne wysławianie się

- stałe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w biurze w centrum Częstochowy
- pracę w systemie jednozmianowym, wolne weekendy
- pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
- możliwość rozwoju zawodowego
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: biuro@mnt-work.com
wraz z dołączoną klauzulą: +48 884 000 404, +48 733 491 321
Powered by MNT-Work. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów. Mapa strony
Zamknij