Częstochowa, al. NMP 34, Biuro 226
Usługi

Tłumaczenia pisemne i ustne

Usługi rekrutacja / Uslugi Leasing
Tłumaczenia pisemne i ustne


Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem aktualnych problemów na rynku pracy staje się zatrudnianie obcokrajowców, przede wszystkim tych ze Wschodu, z Ukrainy, Białorusi, Rosji itd. Opcja ta pomaga pracodawcom w rozwiązaniu wielu trudności, bowiem taki pracownik posiada wiele atutów: przede wszystkim jest bardziej dyspozycyjny oraz bardziej angażuje się w proces pracy. Niemniej decyzja o zatrudnieniu pracownika zza wschodniej granicy może wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Jedną z najbardziej powszechnych jest bariera językowa, która może być poważną przeszkodą w porozumieniu się z zatrudnionym. Większość pracowników ze Wschodu potrafi – lepiej lub gorzej - zrozumieć język polski na poziomie podstawowym.

Większym problemem może być np. terminologia zawodowa lub czytanie ze zrozumieniem. Bardzo rzadko można spotkać również kogoś, kto umiałby przynajmniej trochę mówić po polsku. Reasumując, można stwierdzić, że chociaż ta komunikacja nie jest łatwa, jest jednak możliwa, bo ze względu na podobieństwo języków pracownicy dość szybko potrafią przyswoić podstawowe słownictwo niezbędne w pracy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów, oferujemy usługę tłumaczenia. Nasz tłumacz może asystować pracownikom tyle czasu, ile będzie wymagało wdrożenie się w proces pracy. Ponadto oferujemy tłumaczenie różnorodnych tekstów powiązanych z wykonywaniem pracy i niewymagających tłumaczenia przysięgłego: np. instrukcje, ulotki, banery, szkolenia, umowy itd.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Prześlij zgłoszenie SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DANE KONTAKTOWE

Podobne treści

KURSY JĘZYKOWE

Polski jest ą ę! Organizujemy kursy języka polskiego.

Usługi rekrutacja
Kwatery pracownicze

Zapewniamy zakwaterowanie wszystkim pracownikom.

Usługi rekrutacja / Uslugi Leasing
Dobór personelu

Dostosowujemy kandydata do proponowanego stanowiska pracy.

Usługi rekrutacja

Powered by MNT-Work. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów. Mapa strony
Zamknij