Częstochowa, al. NMP 34, Biuro 226
Usługi

Kwatery pracownicze

Usługi rekrutacja / Uslugi Leasing
kwatery pracownicze


Angielski pisarz John Tolkien napisał w jednym ze swoich dzieł: „Im więcej odpoczywasz, tym dłużej żyjesz”. Sens tego cytatu jest bardzo klarowny i zrozumiały dla każdego człowieka, który ciężko pracuje i ma mało czasu na odpoczynek.Jednym z priorytetów działalności naszej firmy jest komfort zatrudnianych przez nas pracowników. Jesteśmy świadomi tego, że codziennie ciężko pracują przez 10-12 godzin i dlatego potrzebują godnych warunków do wypoczynku. Regeneracja sił ma olbrzymie znaczenie, gdyż wydajność niewypoczętego pracownika nieuchronnie spada. Niewłaściwe warunki mieszkaniowe, które utrudniają lub uniemożliwiają wypoczynek po pracy, niosą negatywne skutki nie tylko dla samego pracownika, ale również dla pracodawcy w postaci spadku efektywności w ramach całej organizacji. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że pracownicy ze Wschodu w większości nie posługują się językiem polskim na poziomie wystarczającym do samodzielnego wynajęcia mieszkania.

Dlatego staramy się zrobić w miarę naszych możliwości wszystko, by każdy z naszych pracowników czuł się jak u siebie w domu. W trosce o ich dobro wynajmujemy prywatne mieszkania, jak i domy oraz hostele. Wynajmując pomieszczenia, troszczymy się przede wszystkim o dwie rzeczy - po pierwsze o niezbędne wyposażenie lokalu, po drugie o bliskość do miejsca pracy. Wiemy, iż długi dojazd do pracy stanowi stracony czas, który zatrudnieni mogliby poświęcić właśnie na wypoczynek. Zadbaliśmy zatem o wynajęcie kwater pracowniczych w różnych dzielnicach Częstochowy oraz w innych miastach, gdzie pracują zakontraktowane przez nas osoby. Oczywiście przywiązujemy olbrzymią wagę do standardu mieszkań. Dbamy o to, żeby lokale pracownicze były wyposażone we wszystkie sprzęty niezbędne do życia, takie jak pralka, lodówka, kuchenka itp.

Oprócz naszych stałych pracowników oferujemy nocleg również osobom poszukującym pracy. Jesteśmy otwarci na współpracę w tym zakresie z innymi firmami, zatrudniającymi Ukraińców.

Hostel


Na naszych kwaterach obowiązują pewne zasady, ponieważ dbamy o porządek i wyposażenie domów. Każda osoba, która łamie regulamin, musi spodziewać się sankcji. W przypadku pierwszego wykroczenia jest to zwykle kara pieniężna, ponadto egzekwujemy obowiązek usunięcia ewentualnych szkód powstałych z winy lokatora. Przy powtarzających się incydentach łamania regulaminu możemy nałożyć na lokatora zakaz przebywania w lokalu, a w przypadku naszych pracowników najbardziej dotkliwą sankcją może stać się utrata pracy.
Prześlij zgłoszenie SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DANE KONTAKTOWE

Podobne treści

DOWÓZ PRACOWNIKÓW

Organizujemy dowóz pracowników do miejsca pracy i zamieszkania.

Usługi rekrutacja / Uslugi Leasing
KURSY JĘZYKOWE

Polski jest ą ę! Organizujemy kursy języka polskiego.

Usługi rekrutacja
Tłumaczenia pisemne i ustne

Organizujemy tłumaczenie pisemne i ustne dla pracowników z zagranicy.

Usługi rekrutacja / Uslugi Leasing

Powered by MNT-Work. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów. Mapa strony
Zamknij