Częstochowa, al. NMP 34, Biuro 226

Leasing pracowniczy

---
Leasing

Czy znalezienie odpowiedniego kandydata do pracy jest szybkie i łatwe? Proces poszukiwania trwa tyle czasu, ile trzeba, żeby wykonać kilka telefonów. Możemy to zagwarantować, ponieważ oferujemy współpracującym z nami zakładom pracy usługi pracowników z Ukrainy. Udostępniamy pracowników albo na zasadzie leasingu, albo na zasadzie jednorazowego wykupu. Atutem takiej współpracy jest wypełnienie luk kadrowych, zredukowanie kosztów poszukiwania oraz zatrudnienia, a także integralna obsługa kadrowa.

Celem naszej pracy jest przede wszystkim dobro klienta. Staramy się oferować naszym partnerom najlepszych kandydatów na każde stanowisko pracy, sprawdzając ich kwalifikacje, umiejętności oraz kompetencje.

Nadajemy naszym klientom możliwość wykupu znalezionego pracownika. Zalecamy go po sprawdzeniu umiejętności i kwalifikacji pracownika. W podobnej sytuacji natychmiast przekazujemy go wraz ze wszystkimi obowiązkami, które wynikają z prawa pracy.

Innym możliwym rozwiązaniem jest leasing pracowniczy. Jest to stosunek pomiędzy Agencją Pracy Tymczasowej oraz zakładem pracy. Możemy dostarczyć pracowników zarówno sezonowych/tymczasowych, jak również na stałe stanowiska pracy. Atutami systemu są: eliminowanie obsługi kadrowo-księgowej, ponieważ ten obowiązek spoczywa na Agencji. Pozwala to na optymalizację kosztów zatrudnienia oraz pomaga pracodawcy skupić się na innych istotnych procesach, zachodzących w działalności firmy.

Podobne treści

Tłumaczenia pisemne i ustne

Organizujemy tłumaczenie pisemne i ustne dla pracowników z zagranicy.

Usługi rekrutacja / Uslugi Leasing
Dobór personelu

Dostosowujemy kandydata do proponowanego stanowiska pracy.

Usługi rekrutacja
Pośrednictwo

Współczesny świat jest bardzo duży i oferuje wiele możliwości.

Dla pracodawców

Powered by MNT-Work. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów. Mapa strony
Zamknij